Obvestila: Aktualno

Odpoved testiranja s hitrimi testi v ponedeljek, 5. 4. 2021

2. aprila, 2021 | Aktualno

Spoštovani,

obveščamo vas, da v ponedeljek, 5. 4. 2021, izjemoma ne bo potekalo brezplačno množično testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT) in testiranje s hitrimi antigenski testi za vse, ki opravljajo delo v trgovski in storitveni dejavnosti.

Namesto tega bo testiranje potekalo v torek, 6. 4. 2021, po naslednjem urniku:

12.00 – 14.00 TESTIRANJE S HAGT ZA VSE ZAPOSLENE V TRGOVSKI IN STORITVENI DEJAVNOSTI
15.30 – 17.00 BREZPLAČNO MNOŽIČNO TESTIRANJE S HAGT

Testiranje se bo izvajalo v zabojniku na parkirišču za zdravstvenim domom.
Na testiranje se ni potrebno predhodno prijaviti.

Vsak udeleženec testiranja mora imeti s seboj kartico zdravstvenega zavarovanja, osebno izkaznico in telefonsko številko na katero bo preko SMS-a prejel rezultat testiranja.

Na testiranje naj pridejo samo tisti, ki nimajo znakov akutne okužbe dihal in/ali prebavil.

V primeru, da ste bolni ali pa imate izražene simptome, se dogovorite za redno testiranje s svojim osebnih zdravnikom.

Bodite odgovorni in ostanite zdravi.

error: Vsebina je avtorsko zaščitena !!